Tweede etappe richting Ferlach Oostenrijk.

Oostenrijk, Ferlach

Vanmorgen om 08.00 uur uit Greding vertrokken. Net buiten het dorp getankt. Men was zo vriendelijk om ons naast de diesel ook water te laten tanken. Uiteraard niet in een en dezelfde tank. Dat water waren we immers onderweg kwijt geraakt. Voor een autobaan vignet van Oostenrijk moesten we bij een tankstation langs de snelweg zijn. Dus bij een tankstation onderweg even een stop gemaakt. Ik ben de vignetten gaan halen en Hanneke zou koffie zetten. Toen ik bij de camper terug kwam zag ik er weer het nodige water uitstromen en weer in een nabij gelegen rioolputje verdwijnen. Ik kon nog net onder de bank duiken en zo het er nu naar uitziet de kraan hopelijk wel goed zetten. In ieder geval loopt het beetje water wat we nog hebben er op dit moment niet meer uit.
Onderweg de korte broek maar aangetrokken. Heerlijk weer.
Rond 15.00 uur kwamen, na wat oponthoud door werkzaamheden op de camperplek in Ferlach aan. Mooi en rustig gelegen. In de gids stonde deze camperplaats als gratis vermeld. Dat viel tegen want we moesten wel een kaartje van vier euro uit de automaat halen. ? Verder een prima plaats.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.