DAG 26 11-11-2023 Kaapstad

Zuid-Afrika, Kaapstad

Vandaag gaan we naar Robben Island. Dit is erg commercieel geworden. Met een grote groep ga jee ion blussen voor een toer een daarna met die groep door de gevangenis. We komen ook langs de cel van Nelson Mandela.
Als we terug zijn verkennen we het V&A Waterfront. Dit is ook niet meer te herkennen. Heel veel restaurants en een erg groot winkelcentrum. Je hebt geen idee wat je er ziet. Overal treden er Afrikaanse zanggroepen op en dat geeft een erg mooie sfeer. Na heerlijk gegeten te hebben lopen we vlak voor donker weer naar ons hotel. We voelen enkele kleine spetters. Nu is het koffers inpakken voor de terugreis morgen.
Het zonnetje scheen met een temperatuur van rond de 23 graden. De Tafelberg had de hele dag het laken over. We hebben weer erg geluk gehad eergisteren.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Leeuk ook geweest. Heerlijk met kleine groep. Goede terug vlucht. Tot maandag

Tom 2023-11-11 19:50:15

Bedankt voor het meegenieten en morgen een goede vlucht terug. Liefs knuffels even bellen voor jullie taxi naar huis 😘👍🥱😴😴😴😴😴😄

Yvonne van Straaten 2023-11-11 20:27:58

Mooi dat we mee mochten genieten van jullie mooie rond reis, Fijne terug vlucht

Albert 2023-11-11 21:08:30
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.