Dag 13 Waterberg Plateau Park - Windhoek - Amsterdam

Namibië, Windhoek

Vandaag gaan we naar Windhoek naar het vliegveld. Eerst nog de gebruikelijke wc stop. Daarna gaan we door naar de handwerkmarkt van allemaal houtsnijwerk. Leuk als souvenir. We kopen een aantal kleine dingen om ons Namibische dollars op te maken. Daarna door naar Windhoek en dan het vliegveld. Als alles klaar is komt er een tweede Security check, veiligheid voor alles.
Na een lange vlucht komen we in Frankfurt voor onze overstap. Ook hier weer een uitgebreide security check. Waar we tot nu toe overal onze electronica in de tas kunnen laten, moet hier alles uit de tas. Het zij zo. Op voor het laatste stukje naar Schiphol.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hopelijk zijn jullie weer veilig thuis, na een onvergetelijke reis!

Heidi 2022-10-26 17:21:27
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.