Fieberbrunn was een heuse ontdekking: een leuk authentiek dorpje met prachtige uitzichten op het ruige berglandschap rondom en mooie glooiende weiden bij Fieberbrunn zelf.
We hebben hiervan een paar dagen heerlijk genoten en rijden na een ontbijtje bij de M-Preis over de Brennerpas naar Sarnico gelegen aan het meer van Iseo.
De reis verloopt heel voorspoedig en we komen om 15 uur aan. Het is een wolkenloze dag bij 34 graden, warm dus. Het appartement is erg mooi, ligt tegen een heuvel aan met uitzicht over het meer dat ca 300 meter bij ons is verwijderd. Het zwembad ziet er ook veel belovend uit!
Het groenblauwe Iseomeer ligt tussen het grotere Comomeer en Gardameer in, net boven Brescia in Lombardije. Het wordt omringd door groene heuvels, wijngaarden en middeleeuwse dorpjes. Aan de noordkant liggen bergen, aan de zuidkant vind je het beroemde wijngebied Franciacorta en het bijzondere natuurreservaat Torbiere del Sebino. Ten noorden van het Iseomeer ligt onder meer het Stelvio National Park, een natuurgebied. Middenin het meer ligt het prachtige groenbegroeide eilandje Monte Isola, met meerdere authentieke vissersdorpjes. Wij zullen dit eilandje zeker bezoeken deze vakantie.
Uiteindelijk slaan we onze boodschappen in bij de Conan, een SuperMercato, en halen voor het gemak een afhaalpizza om deze ‘thuis’ op het terras van het appartement onder het genot van een biertje, Vitamalz of appelsapje op te eten.
Geschreven door Familie.Zuidgeest.op.reis