Miro sliep afgelopen nacht alleen in een bed bij Danté op de kamer, om 5u betrapte ik meneer in de zetel, hij was tv aan het kijken 🙄. Schade van de afgelopen week in halen 😂. Om 6u30 liep de wekker af, want om 7u15 moest ik vertrekken met de 2 grootste naar Auschwitz, je kan niet in Polen komen zonder daar langs te gaan. We hebben een lange rit voor de boeg, onderweg zien we reclame voor plastische chirurgie 😱. Uiteindelijk komen we te laat aan, maar het is geen probleem om onze tickets om te boeken naar een uur later.
Ik ben onder de indruk, je kent de verhalen, genoeg boeken gelezen, de nodige films gezien. Maar daar echt staan is onwerkelijk, dat zo'n gruwel heeft plaats gevonden. Het laat bij mij een diepe indruk na. Danté en Yuna vonden het wel ok, het zijn dan ook echte pubers 🤷♀️. Onderweg naar huis, stoppen we snel in de lidl om iets te eten te halen en dan zo snel mogelijk terug naar de rest.
Timo pakte onze droge tent terug in 🥳. Ging met Miro en Salmaan op avontuur naar de rivier, vonden zelfs een ijsje voor Miro (Het kind is verslaafd aan ijs). Zorgde voor verse spaghettiesaus 🥰😋.
Miro voetbalde nog met de zoon van wie we huren.
Wij reden nog even de baan met de wegversperring in en konden dus omkeren, daarna werden we nog door de plaatselijke brandweer omgeleid, om 17u15 stonden we weer thuis. Snel eten zodat Miro de rivier nog kon laten zien. Een tocht helemaal naar beneden. Hier zijn ze ook aan de weg aan het werken. Het is opvallend dat er veel honden los lopen, 1 hond loopt een heel stuk met ons mee, we noemen hem dan maar Jefke. Ook de koeien lopen hier precies los, blijkbaar zouden ze wel vasthangen.
Bij de rivier gaan de 2 avonturiers de stevig stromende rivier oversteken. Ik blijf na mijn val van deze ochtend wijselijk uit het water en sta veel liever boven op de asfalt.
Op terugweg mag Miro even bij Yuna in de rug en spelen ze ook nog "pot pot piano".
We snijden nog een grote watermeloen als avondsnack en dan is het echt wel bedtijd voor de kleintjes.
Wij pakken terug in, morgen rijden we naar Slowakije en dat is niet zo ver meer van hier 🥳
Geschreven door Chilliewillies