Miro begon zijn dag met hout hakken, het was voor de eerste keer een koude nacht en ochtend. Lang Leve onze kachel🥳🥳🥳
Daarna vertrokken we op uitstap naar de markt, sloeg dat tegen 😂. De markt in Trenta waar we hoopten ontbijt en avond eten te vinden was 4 kramen groot buiten ne bol kaas vooral souvenirs. Gelukkig is er in de andere richting Bovec dat zo toeristisch is, dat er dus wel van alles open was. Om 11u30 zaten we dan eindelijk neer om een heerlijk ontbijt/lunch te kunnen veroberen.
Nog wat door het dorp gewandeld, Miro wou de kerk eens van binnen zien en dan weer op weg naar watervallen.
De watervallen van Slap Virje waren prachtig, alleen spijtig dat iedereen die wil zien 😏
Er lag nog een stuwmeer ook, oorspronkelijk aangelegd om elektriciteit te hebben om er een treinverbinding tot stand te brengen, die er uiteindelijk niet gekomen is. We wilden de bron nog zien, maar niet gevonden, de warmte speelde ook wel parten.
Dan op zoek naar de stoeltjes lift, die Danté, Yuna en Timo deze week naar hun via ferata wandeling zal brengen.
Wat ik met Miro en Samira die dag zal doen, weten we nog niet, wel dat het veel Cooler en toffer zal zijn dan wat broer en zus gaan doen🤷♀️.
We waren vroeg terug op de camping, een ijsje en een thee met kruiden van het huis smaakten goed.
Vandaag op tijd in bed want morgen gaan we naar de hoofdstad Ljubljana en de zee zodat ze in wat warmer water kunnen zwemmen.
Geschreven door Chilliewillies