Dag 1

Duitsland, Winkl

Vlot aangekomen bij camping winkl-landthal, die we een uur voor aankomst gevonden hebben en nog plaats had 😅. Ook onze mini heeft dat goed gedaan in de auto. Eenmaal München goed voorbij begonnen we meer en meer heuvels te zien die prachtige bergen werden, iedereen was onder de indruk en Miro zag / ziet zichzelf al boven op de berg staan 😂. Op de camping snel de tentjes op gezet, zodat iedereen kon eten.
Samira die ligt rustig en lang uitgerekt in haar wieg te slapen, de rest ging de koude beek is uittesten. Miro en Yuna gingen de uitdaging aan en gingen kopje onder voor een ijsje, dat ijsje na een koude duik heeft hun toch gesmaakt.
Nog even op verkenning geweest naar Königsee. Behoorlijk toeristisch, veel winkels met leuke prullen, Yuna en Miro hadden het moeilijk 😂.
Prachtig meer met een mooie blauwe kleur. We deden een korte wandeling naar een uitzicht punt, waar we onderweg mini padden spotten, Yuna adopteerde er bijna eentje, gelukkig sprong het weg.
Vanavond op tijd in bed want het was een nacht van bitterweinig slaap en morgen vertrekken we richting Slovenië 🥳🥳🥳

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Brave kindjes

Papa 2022-07-26 18:53:01

Wat fantastisch om te lezen kijk al uit de het volgende verslag. Geweldig!!!

Titta 2022-07-26 18:53:24

Maak er een ongelofelijk mooie en leuke reis van 👍♥️

Christine en Dirk 2022-07-26 19:52:49

Brave ouders

Yuna 2022-07-26 20:05:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.