Dit verslag hoort niet bij een reis. Maak een reis in je reisblog om de pins van meerdere reizen met elkaar te verbinden of pas de begin-/einddatum van een bestaande reis aan. Uitgebreidere uitleg > Reis aanmaken > Mijn reizen >
We rijden vanaf Kuranda naar Port Douglas over de Great Barrier Reef Drive ‘also known as’ Captain Cook Highway. Een dubbele naam voor een kustweg: die moet je toch hebben gereden! En nog vlak langs een beeldschoon strand. Port Douglas was eens een aanvoerhaven voor de Golddiggers in het achterland. Nu is het een gezellig lintdorp met aan weerszijden jaren ‘30 panden met kleine winkels. Bij Mount Molley vonden we een fijne vrije camper plaats.
Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.
Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.