Rondje om de berg Vennen

Noorwegen, Stamsund

Vandaag staat er een wandeling langs twee van de mooiste rots- en zandstranden van de Lofoten op het programma namelijk Haukland en Utakleiv.
We rijden naar Haukland waar we de auto’s parkeren. Hier is een baai net een prachtig wit zandstrand wat nu nog heel rustig is. Hiervandaan lopen we linksom de berg Vennen. En komen zo in Uttakleiv, ook aan een baaitje met een wit zandstrand, maar met veel meer rotsen.
We lopen naar het wandelpad om de bergkam tussen de bergen Mannen en Tuva met een colletje van enige categorie over te steken, terug naar Haukland. Voordat we terug lopen naar de auto verlengen we de wandeling over een bergkam tussen Haukland en Vik.
We zijn best wel op tijd terug en gaan ook op tijd aan tafel. We hebben iedere dag soep, waarin de resten van de vorige dag verwerkt worden, is prima! Als hoofdgerecht een kipkerrie met rijst. Ook vandaag weer goed gegeten.
Aan tafel weer geanimeerde gesprekken, er wordt veel gelachen, en soms zijn de thema’s ook wat serieuzer. Willy kan beeldend vertellen over allerlei historische gebeurtenissen, die man weet veel! Ook verhaalt hij over de vele reizen die hij heeft gemaakt, een genot om naar te luisteren!
Morgen gaan we naar Gimsøya!

Weer:
☁️ met n enkel spettertje, 6 gr, straffe wind
Afstand:
Auto: 32 km
Lopen: 16.000 stappen

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.