Fontane Bianche

Italië, Syracuse

Vandaag houden we een rustdag. We staan lekker laat op en ontbijten met de digitale krant. Dit appartement heeft een wasmachine dus er kan weer gewassen worden. Is ook wel weer hard nodig. Om 11 uur gaan we richting het strand. Als we bij de auto aankomen blijkt deze helemaal onder het sahara-zand te zitten. Het heeft vannacht blijkbaar geregend. Ik zie Ad nog net een traantje weg pinken. 😪Toch rijden we niet direct naar een autowasserette want het zou zomaar vandaag nog eens sahara-zand kunnen gaan regenen. Ad heeft een strand in de buurt uitgezocht dat bekend staat als de "parel" van deze kust. "Fontane Bianche"! Zo'n 20 km rijden. Het blijkt een aardig mooi strand maar een parel??? We zijn ondertussen verwend geraakt denk ik....😬 Het is raar weer, dan weer erg zonnig, dan weer bewolkt af en toe voelen we zelfs wat regendruppels maar de temperatuur blijft goed...We zitten heerlijk op het publieke strand met onze meegenomen bootstoeltjes...die hebben zich deze vakantie al dubbel en dwars terug verdiend!! We blijven tot half 7 en gaan op de terugweg nog even langs de liddl. We hebben besloten om weer een lekker hollands potje te koken....morgen?...carwash denk ik zomaar?? Cantania zijn we ooit al eens geweest dus die stad slaan we over....maar zeker nog een mooie wandeling door Siracusa en Ortega!!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Oeps wat ziet die auto er weer uit,maar ach Ad komt graag bij de wasserette😀

Dicky 2024-06-14 15:53:31

Zo’n rustdag tussendoor is ook lekker! Heerlijke relaxstoelen zo dicht bij het strand, wat te drinken erbij en genieten maar dat doen jullie goed!

Petra 2024-06-15 10:44:42
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.