Ibiza

Spanje, Sant Antoni de Portmany

Om half 4 ging de wekker na een voor mij rusteloze nacht. Nora was op stap en deze mama slaapt alleen als alles veilig thuis is, dat was zo rond 2.00 uur.
Niels bracht ons naar vliegveld Eindhoven en daar verliep alles heel soepel. Bagage was zo ingecheckt en ook door de beveiliging waren we zo. Eerst maar lekker aan de koffie. Om 6.00 uur kunnen we richting de gate.
Alles verloopt heel goed en stipt om 7.00 uur gaan we de lucht in om na 2 uur en 10 minuten te landen op Ibiza♡
Daar duurt het even voor onze bagage er is een zodra we naar buiten stappen worden we opgevangen door een host van Sunweb. Wij zijn de laatste die moesten komen en ze brengt ons naar de chauffeur die ons naar ons hotel brengt. Het is een rit van 40 minuten door Ibiza stad en een heuvel landschap. De chauffeur zet ons af bij ons hotel in San Antonio en ook hier verloopt alles heel snel. Onze kamer is al klaar en we mogen direct van alle faciliteiten gebruik maken.
We brengen onze bagage naar boven en gaan daarna wat eten en drinken. Dan lopen we naar de car rent naast het hotel en huren we een auto voor 2 dagen.
We kijken wat rond in de leuke souvenirs shops naast het hotel, kijken wat het hotel ons allemaal biedt en om 13.00 uur gaan we lunchen. Het buffet is uitgebreid, vers en smaakt heerlijk.
Na het eten besluiten we om naar San Antonio centrum en de haven te lopen. We lopen langs het strand en komen al vele bekende clubs tegen. We kijken ons ogen uit naar het publiek wat hier rondloopt. Veel Engelsen, veel tatoeages, veel botox, weinig kleding en bijzonder ordinair. Vooral het publiek wat de grote clubs in gaat maakt dat wij ons achter de oren krabben. Wij besluiten een wat kleinere club te proberen. We moeten even ons best doen om een plekje te vinden waar we elkaar nog kunnen verstaan, maar de cocktail (non alcohol) die ik uitzoek maakt alles goed. Wilco neemt en Ice tea en ook deze is boven verwachting lekker. We ontspannen en genieten.
Vanaf de club is het nog 10 minuten lopen naar het echte centrum en daar kijken we rond bij alle boten die er liggen en bewonderen we het ei van Columbus wat midden op een rotonde staat. Het verhaal gaat dat hij hier geboren is.
De smalle straatjes met alle elektriciteitssnoeren overal overheen en de was aan de rekjes doet mij denken aan Portugal/ Lissabon.
Het is uiteindelijk rond 5 uur als we terug zijn in het hotel. Daar drinken we nog wat op het terras en dan gaan we even terug naar de kamer.
Vanaf 19.00 uur kunnen we gaan dineren.
Na het diner gaan we nog lekker op het terras van het hotel zitten en genieten van een drankje en het uitzicht. Het is na 22.00 uur als we terug gaan naar onze kamer. Wat een fijne dag♡

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.