Vertrek/ dag 1

Duitsland, Wachtendonk

4.00 uur ging de wekker vanmorgen. Wilco en ik zijn ons gaan klaarmaken en rond 4.30 uur waren ook Niels en Nora uit bed.
De laatste spulletjes gingen nog in de auto, dekbedden nog in de caravan en toen was het tijd om de caravan aan te koppelen. teNzij Wilco was een lichte spanning te bemerken. Toch spannend om de 1e x met de caravan zo ver weg te gaan. Het is natuurlijk toch echt anders rijden dan met de vouwwagen. Nog even langs de benzinepomp om de bandenspanning te controleren en rond half 6 waren we dan echt onderweg.
We doen het rustig aan!
Het eerste stuk rijden was best een beetje spannend, maar éénmaal op de snelweg in Duitsland ging het super. In 10 uur rijden we dan ook naar onze overnachtings camping net onder München.
Kaiser Camping in Bad Felinbach.
De caravan kan aangekoppeld blijven zitten en dat is toch wel plezierig.
Wel balen we behoorlijk, want onderweg is de voorruit van de caravan geknapt en er zit een scheur in zowel het boven als het onderraam. Op de camping proberen we deze nu wat dicht te plakken met ducktape. Niet ideaal, maar voor nu moet het maar even.
Rond half 5 gaan we richting de Stübe op de camping om lekker te eten en terug bij de caravan speel ik nog een aantal spelletjes met de kinderen en gaan we vroeg slapen.
De dag was lang!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.