Rond 8 uur zijn Wilco en ik wakker en langzaam starten we op. Wilco gaat voor broodjes halen en als hij de keuze heeft, dan weet je wel waar hij mij thuiskomt! Juist! Een enorm koffie broodje voor meneer zelf!
Wilco en ik gaan zo richting Rosegg, maar het wildpark en Niels en Nora blijven op de camping. Die gaan om 11 uur een sup bord ophalen.
Wij hebben met ons 2e genoten van het wildpark. We hadden nu alle rust en tijd om alles op ons eigen temp te bekijken en zijn op verschillende plekken gestopt om van het uitzicht te genieten. Ook deze x kwamen de bokken en herten weer heel dichtbij.
Na het park zijn wij nog even doorgereden naar sloss Rosegg. Voorheen zat hier een wassenbeelden museum maar nu was het een restaurant en waren er kunststukken te zien en te koop. Buiten op het terras hebben we samen wat gegeten en gedronken.
Rond 13.00 uur waren we terug op de camping en zijn we met ons 4e het meer opggegaan met het sup bord. Super veel plezier hebben we gehad!
Daarna lekker alle 4 in de relax stand en genieten van het niets hoeven
Geschreven door Wijnen.op.reis