Om 7.00 uur ging de wekker. Ik had wat licht geslapen, want het was ook vannacht een komen en gaan van auto's, campers en combinaties met caravans.
De parkeerplaats was ook vanmorgen alweer behoorlijk vol.
We zijn gaan ontbijten bij de McDonald's en vooral Niels was er enorm aan toe 🤣
Daarna zijn we begonnen aan ons laatste stuk van de reis. Nog 160 kilometer.
Wilco en ik genieten van het Oostenrijkse landschap terwijl er op de achterbank nog even geslapen wordt en rond half 11 komen we aan bij camping Gruber.
Daar wacht ons een hartelijk welkom en we krijgen plaats 71 toegewezen.
Als we aan komen rijden zijn er direct buren die even meehelpen om de caravan op zo plaats te duwen 😊.
Dan is het nog effect hard werken om alles op te bouwen en dat gaat altijd gepaard met gegrom van onze brombeer, maar we weten ondertussen dat het altijd zo over is.
Het de hulp van Niels en Nora staat alles zo en kunnen Niels en ik boodschappen gaan doen terwijl Wilco de haringen slaat en Nora zich over de nieuwe SUP- boarden bekommerd. Daarbij krijgt ze hulp van de klusjesman van de camping en zijn ze met een nieuw verloopstuk zo opgeblazen.
Er wordt wat gegeten en gedronken en dan vertrekken de kids samen richting het water en ik kijk ze met een knoop in mijn maag na als ze samen het meer opdrijven....... Niels weet zeker dat dit de laatste x is dat hij mee gaat camperen. Ik snap wat hij zegt maar makkelijk vind ik het niet. Ik probeer dus nog maar extra te genieten en deze momenten grif ik in mijn hersenpan.
De middag verloopt verder rustig en ik zie ook vooral een Wilco die moe is.
Rond half 7 zijn Bob en Patricia bij ons. Wat fijn dat ze er zijn! We drinken samen wat en lopen dan met ons 6e naar camping Anderwald om daar wat te eten.
Een fijne manier om deze dag af te sluiten en wat is het weer heerlijk.
Als we om 22.00 uur weer richting "huis" gaan besluiten we om op tijd te gaan slapen. Even wat bijtanken.
Wat een fijne 1e dag!
Geschreven door Wijnen.op.reis