Wilco had een onrustige nacht. Ik merk dat het genoeg is geweest. We moeten vandaag 455 kilometer rijden, terug naar Las Vegas.
Vandaag staan we voor het laatst op een rv park en dan morgen nog een rust/ zwem dagje bij een hotel zodat we uitgerust aan onze terugreis beginnen.
We hebben de kinderen tot 7.15 laten slapen maar toen was het echt tijd om op te staan.
Om 8.30 reden we weg.
Met een uurtje reden wij de stad uit. Dag Los Angeles...... untill we meet again!
Nu op weer naar de woestijn en de meest vreemde stad die ik ooit heb gezien!
We slingeren weer door de bergen heen terwijl de kinderen als een blok liggen te slapen achter op ons vaste bed in de rv.
Vooral Nora heeft tijdens het reizen veel geslapen. Officieel mag het natuurlijk niet en in het begin waren Wilco en ik wat huiverig maar naar een paar dagen hebben we het losgelaten. Als ze slapen gaat het reizen gevoelsmatig veel sneller!
De rv moet nog weer een keer hard werken want binnen no-time zitten we alweer op 1300 meter hoogte.
Ook verbazen wij ons wederom ook de ellenlange goederentrein, die door de bergen kruipt met meer dan 100 wagons.
Het blijft in vele opzichten een bijzonder land.
Met nog ruim 200 kilometer te gaan nemen we even een stop. Deze keer op verzoek van Niels bij Dunkin Donuts!
Dat is smullen!!
Ooit wel eens van Zzyzx Road gehoord?
Na Santa Claus Blvd verbaas ik mij nergens meer over maar dit is toch ook best bijzonder!
De kaktus bomen worden weer steeds groter en het landschap blijft verbazen.
Dan, ongeveer 75 kilometer voor Las Vegas staan ineens in de woestijn 3 spiegels zo groot als een voetbalveld. We worden erdoor verblind en je blijft er naar kijken. Deze 3 enorme spiegels vangen het zonlicht op en sturen deze naar enorme velden met zonnepanelen.
Dan rijden wij Nevada binnen. En daar middenin de woestijn is 1 vreemd dorpje: "Primm"
Grote outlet, mega achtbaan, hotel in kasteelvorm en bizar veel reclame borden.
Alsof het wil laten zien; hierdoor is Nevada zo bekend. We zijn er in een flits door een zijn direct weer in de woestijn.
Iets voor 3uur kunnen we aankoppelen op het Circus Circus rv park.
Bloedheet en geen enkel boompje.
Tijd om zo echt wat te gaan doen!
Wilco wil even 20 minuten liggen en bijkomen van de toch weer lange reis.
Aan het eind vd middag gaan we dan nog Circus Circus in. We eten er wat, shoppen en kijken vol ongeloof naar de hoeveelheid mensen en het gokken.
Wanneer we terug gaan zijn we echt moe.
De rv is lekker koel.
De kinderen gaan zwemmen en wij gaan vast inpakken.
Vegas is bizar en zo druk!
Onze vakantie komt nu echt op zijn einde.
Dit is onze laatste nacht in de camper en dat is goed zo
xoxoxo
Geschreven door Wijnen.op.reis