Vandaag staat geheel in het teken van... INPAKKEN. Maar ook dingetjes regelen, zoals mijn allerlaatste mailtjes voor werk afronden, zorgen dat ik mijn huis schoon achterlaat, alvast online inchecken voor de vlucht, zorgen dat er niks bederfelijks meer in mijn koelkast ligt, toch nog even naar de winkel voor de laatste boodschapjes en benodigde toiletartikelen, zorgen dat Sjannie met al haar spullen en verschoonde kattenbak naar de oppas kan, films, liedjes en podcasts downloaden zodat deze ook offline te beluisteren en bekijken zijn. Dat. En nog veel meer. Je bent er toch alweer gauw een dag zoet mee. Maar heerlijk, want het is echt al een stukje vakantie-voorpret!
En natuurlijk moeten ook al mijn diabeteshulpmiddelen mee voor een maand. Dat vraagt genoeg voorraad, en alles in de handbagage (je wilt het natuurlijk niet kwijtraken, bovendien kan mijn insuline bevriezen als het mee in het ruim gaat). Gelukkig was Bas meteen zo lief om zijn ruimte in zijn eigen rugzak te delen met mij, zodat ik ook nog wel een leesboek, een zonnebril en wat te eten kwijt kan. Zo delen we toch de lasten een beetje van al die spullen meenemen :)
Met lichte spanning, maar goed voorbereid en met goede moed, gaan we deze reis samen tegemoet. We hebben er heel veel zin in en houden jullie graag via deze weg op de hoogte van onze reis.
Tot snel!
Liefs,
Vera
Geschreven door Vera.op.reis.123