Dag 7 Sedona naar Chinle

Verenigde Staten, Sedona

Vandaag op tijd vertrokken naar Chinle. We gingen over de Indian route. We reden door het Navajo Nation Reservation.. Even koffiedrinken in een indiaanse deli shop. Koffie was goed. Wow om je zo onder de Indiaanse bevolking te begeven. Het deed mij persoonlijk wel heel veel, wat een vreemd overweldigend gevoel. Ik voelde een soort van verbondenheid met dit volk. Maybe my ancesters? Uiteindelijk heb ik altijd al "iets" met indianen gehad, voelde altijd mee met hun als je de verhalen leest hoe het er aan toe ging met al de beloftes die niet werden nagekomen..... Cody heeft nog een oldschool fidgetspinner gekocht een "worry stone" vertelde de Indiaan waar hij het heeft gekocht.
We kwamen bij het tanken in Ganada een indiaanse fireman tegen die ons uitnodigde om bij hem op de firestation te komen kijken, we kregen een heuse rondleiding van hem. En 2x2 badges van de Ganada Fire District Arizona die bezet werd door wederom natuurlijk indianen, was dus ook nog steeds in het Navajo Nation Reservation. Zijn naam was lieutenant Lennix Peshlakai. Een hele vriendelijke man. Hij deed mij denken aan mijn broer Ronald. We reden door naar Chinle waar we aankwamen bij ons hotel de Holiday Inn Canyon de Chelly in Chinle. Hier ontdekte Kees gelukkig op tijd dat de achterbanden van onze auto heeeeel slecht waren het ijzer kwam door het canvas heen.😱🤤😨😤. Maar gelijk even naar Hertz bellen, nu wachten op de Triple AAA agent, soort ANWB van Amerika. Ben benieuwd hoe lang het gaat duren. Cody heeft lekker een duik in het zwembad genomen. Het is een mooi hotel en zwembad is heerlijk zei Cody. Hij heeft met de kinderen van 2 andere echtparen uit Holland gespeeld. Die komen we iedere keer weer tegen in de hotels of onderweg, het zijn ook "Doetsers" dus die blijven we tegenkomen. Leuk voor Cody.
We gaan ons lekker opfrissen lekker douchje pakken en dan wordt het stilletjes tijd om de inwendige mens te verzorgen. Morgen gaat de reis verder naar Bluff waar we zullen verblijven in Desert Rose Resort & Cabine. Voor nu is er niet veel meer te vertellen of te melden. Het is nog wachten op de Triple AAA. So far so good.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

veel plezier nog daar in de u.s.a groetjes ed

f.a.m ed smit 2018-07-29 09:46:14

Gaat lukken Ed. Dank je wel! Groetjes Triple C.

Cakeco 2018-07-30 04:48:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.