Halloooo!
Vandaag echt begonnen aan onze roadtrip. Vanochtend eerst onze huurauto opgehaald bij Orlando Airport. Een joekel van een SUV, dus dat was even wennen voor we wegreden. En want denk je? Bij de eerste zender die ik opzette, kwam Radar Love uit de speakers! Nou, dan kan je dag toch niet meer stuk?! Nu nog even de juiste rijrichting opzoeken. Gelukkig hebben we Daisy Duke op de achterbank die ons de weg wijst. En ons ook steeds corrigeert als wij een andere weg kiezen dan zij voor ons heeft uitgezocht. Daisy is gek op tolwegen en interstates, maar wij rijden liever de toeristische wegen, dus ze roept regelmatig dat we een u-turn moeten maken, maar dan laten we haar kletsen.
Vanuit het drukke Orlando zijn we eerst naar Cocoa Beach gereden. Onderweg veel leuke baaitjes, bootjes surf- en baitshops. Echt zoals ik me Florida heb voorgesteld! Na Cocoa Beach verder omhoog richting St Augustine via o.a. Daytona Beach.
Eind van de middag zijn we aangekomen in St Augustine, een leuk plaatsje met veel oude koloniale huizen in het historische centrum. Zelf overnachten we ook in zo'n huis: de 1001 Nights B&B aan Orange Street. Hier tegenover is een groot festival bezig (het St Augustine Lions Seafood Festival met veel muziek, entertainment, eten en drinken). Morgen zijn we van plan om daar naartoe te gaan. Op ons gemak, tijd genoeg, want we blijven hier de komende 3 nachten.
Vanavond, toen het iets koeler werd, zijn we naar George Street gelopen, een gezellige straat vol met barretjes, live muziek en winkeltjes. En Kuuk, misschien raad je het al, natuurlijk hebben de avond afgesloten met ijsjes!
Nu zo slapen, want nog steeds een beetje wennen aan alles. Morgen meer.
Tot laterrrr!
Hans en Corrie
Geschreven door Roadtrippin-Melenbergjes