Een beetje rare dag vandaag. Qua weer niet het allermooiste weer: paar flinke (overigens heel plaatselijke) plensbuitjes gehad maar gelukkig overwegend droog en zonnig. Vanochtend heel vroeg met heel veel gekrijs van honderden kaketoetjes wakker geworden en gelijk erachteraan een knetterharde regenbui. Afijn maar snel op weg dan maar.
Vanochtend eerst een stuk snelweg M1/Bruce Highway gepakt en dwars door Brisbane heengereden. We wisten dat Brisbane groot was, maar zó groot, dat waren we toch wel een beetje vergeten. Vervolgens via de Goldcoast en Surfers Paradise gereden. Leuk om gezien te hebben maar absoluut voor ons niet leuk om er te blijven. Jeetje zeg: wat een hoogbouw en wat ontzettend druk! Om je een idee te geven: ongeveer het Torremolinos of de Las Vegas strip van Australie.
's Middags wel gestopt in Coolangatta, dat was wel een heel leuk plaatsje met mooi strand, hoge golven, waar veel surfers bezig waren. In de middag verder gereden naar Byron Bay, waar het in onze beleving ook ontzettend druk was (volgens de taxichauffeur niet, maar wel veel weekendmensen uit Queensland - ja, duhhhh we hebben hier gewoon in file naartoe gereden!) Pas op de 4e camping die we opreden, was nog plek vrij. Mooi plekje gevonden, en dicht bij de zee. Wel wat ver weg van het centrum, maar met de taxi goed te doen. Maar helpie zeg: dat centrum is net een mierennest!!
Komen we hier net terug bij de camper, ligt heel onze vuilniszak aan flarden met alle rommel verspreid rond de camper. Wat blijkt? Er zitten hier hele vervelende (maar ook vooral hele lelijke) grote zwarte vogels met een kale kop en een enorme slappe kippenek, die constant op jacht zijn naar voedsel. Ons voedsel! Ik denk zelf dat het een soort kalkoen is. Als we 'm morgen te pakken krijgen, gaat 'ie morgenavond op de barbie aan het spit!!
Morgen Byron Bay en omgeving op ons gemak bekijken, want we staan hier 2 dagen. Verder niet veel meer te liegen vandaag.
Geschreven door Roadtrippin-Melenbergjes