Vandaag een ontzettend leuke dag gehad. Vroeg op, want bijtijds naar de barge (veerpont) om naar Fraser Island te varen. We werden opgehaald door een vrolijke Aussie in Een kekke outfit (zou zomaar de vader van Steve Irwin kunnen zijn) Een tochtje van ongeveer een half uur, maar varen is altijd leuk en geeft je mooi de kans om te kijken wie er allemaal op zo'n boot meevaren 😊.
Op Fraser Island leven naast wallabies, heel veel vogel- spinnen- en slagensoorten, ook nog eens zo'n 300 dingo's maar de kans dat we er eentje zouden zien, schatten we zelf op nihil. Maar gezien alle informatie die je op weg naar het eiland over je heenkrijgt over deze wilde honden, moest er volgens Kuuk toch wel bij de jetty op het eiland een ontvangstcomité van tientallen dingo's klaarstaan om spontaan voor ons het Wilhelmus te blaffen. Helaas, die beesten schijnen niet te blaffen, maar te huilen net als hun familie, de Aziatische wolf, waar ze van afstammen. Geen ontvangstcomité van dingo's, wel van 4wd bussen die je over het eiland heencrossen. Wij bleken de royal couche te hebben volgens onze busdriver PT (my name is Paul, but you can call me PeeTee), die vertelde dat hij een paar maanden geleden Harry en Meghan had rondgereden in deze bus. Hebben we toch maar op dezelfde stoel gezeten als de english royals!
Na een rit door de bossen en een rit over het strand van zo'n 80 km, en een pauze met koffie/koekjes, kwamen er ineens vanuit het niets (nou ja, niets?..... ze kwamen uit de lucht natuurlijk) twee vliegtuigjes aanvliegen en parkeerden op het strand. Bleek dat we daar een stukkie mee konden vliegen. Is dat gaaf dan? En de bus pikte ons op een plek verderop het strand weer op: stijgen en landen op een geimproviseerde landingsbaan op het strand! Echt superleuk: zo'n privé vliegtuigje voor onszelf 😊
Eigenlijk kan ik over deze dag verder kort zijn: het was een topdag en de foto's spreken voor zichzelf! En oh ja: toch nog een dingo gezien ;-)
Enjoy!
Geschreven door Roadtrippin-Melenbergjes