Aankomst in Christchurch

Nieuw-Zeeland, Christchurch

Na een best wel zeer lange reis zijn we inmiddels op onze eerste camping terecht gekomen. Deze camping ligt gelukkig niet zo ver van het camperverhuurbedrijf vandaan, maar daarover later meer.

Maandagochtend zat alles mee richting Schiphol, ook het inchecken en de eerste vlucht van ongeveer 12,5 uur ging allemaal zeer voorspoedig. Omdat we al om 5u55 aankwamen in Singapore en pas om 19u50 zouden doorvliegen, hadden we een transfer hotelkamer geboekt. Echt een aanradertje! Lekker een uurtje of 6 geslapen, gedoucht en op het gemak gegeten, voordat we aan het tweede vlieggedeelte gingen beginnen van zo'n pak 'm beet 10 uur vliegen. Was wel ietsie meer afzien: een oudere kist, maar liefst 3 blerende babietjes en de eitjes voor het ontbijt waren op. Maar goed, boven Australie een schitterende zonsopgang gezien en toen de kust van Nieuw Zeeland, de bergen en een wolkeloze lucht en veel zon toen we landden, kon onze vakantie echt beginnen. Alhoewel..... eerst de NZ douane door en de aangegeven tobacco betalen. Maar dat ging eigenlijk ook allemaal wel smooth. En ohhhhh wat is dat zonnetje lekkerrrr! Dan is een kleine 3 kwartier wachten op de transfer bus eigenlijk niet eens zo erg. Haha! Bij Maui ging het allemaal een beetje rommelig. Er liepen best veel mensen, maar het meisje dat ons hielp kwam gelukkig iedere x als ik dacht die komt niet meer, weer iets brengen of hadden ze weer iets geregeld. Ze vond alles wel COOL! Afijn, uiteindelijk met 2 dezelfde campers op pad, naar de camping gereden op St. John's Road, waar we ook de nodige chaos meemaken. Eerst geen plaatsen naast elkaar, toen wel. Wel zo leuk! Daarna eerst maar even boodschappen halen en toen we terugkwamen (de mannen op camping plaats 18 waar ook een illegaal tentje stond wat we er van de campingmevrouw wel af mochten gooien want niet betaald, maar niet gedaan want dat vonden wij wat rigoreus) en wij op 17 waar de mevrouw van de camping weer aankwam om te zeggen dat deze toch besproken was voor een week en of wij (de melenbergjes) dan naar camping plaats nr 13 wilden verkassen. Dat gedaan hebbend, camper ingeruimd maar helaas: we hebben geen stroom op de stopcontacten. Dus Hans z'n apparaat werkt niet. Wel in de camper op nr 18 maar daar hebben we niks aan. Gebeld met MAUI, alles gecheckt, maar moeten morgenochtend eerst terug om dit te verhelpen. Afijn, nu relaxen met een biertje, wijntje en een kippetje. We zitten in korte broek, dus mogen niet klagen, en dat doen we dus ook niet. Net kwam de jongen van het tentje langs. Heeft wel betaald en blijft dus staan. Gelukkig stond zijn tentje er dus nog, wel tegen de campert aangeplakt maar dat komt omdat ie eigenlijk op een camperplaats staat. So far, so good. We hebben nog de hele avond en morgen zien we wel verder.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Wat gezellig allemaal en heerlijk in het zonnetje met korte broek , wij zijn jaloers

Edith 2017-02-15 08:42:46

Fijn dat jullie er zijn. En dan nu gaan genieten. Lekker hoor!

Petra 2017-02-15 08:51:36

Oh, dan hebben jullie nu vast alle gezeur gehad en kunnen jullie echt volop gaan genieten!!!! xx

Esther 2017-02-15 08:54:57

Even de hobbels wegwerken en dan genieten! Xx

Ineke 2017-02-15 09:46:18

Goed aangekomen dus, nu genieten Veel plezier allemaal

Jeroen 2017-02-15 11:45:21

En ik maar denken dat naar Thailand een lange reis is dat valt dus ook wel weer mee maar beste mensen nu kan het genieten echt gaan beginnen dus zet hem op en veel foto's plaatsen heel veel plezier daar en mooie dingen beleven

Cor en Kik 2017-02-15 17:34:27

Klinkt goed hoor, en maar goed dat jullie dat tentje niet weggehaald hebben haha. Wist trouwens niet dat er een straat naar John vernoemd was 😜 Dikke kus 😘

Lou en John 2017-02-16 18:20:47

Fijn dat de reis redelijk COOL is verlopen. Have fun!

Ineke 2017-02-17 10:25:08

Rot dat er geen stroom was, herken het gevoel. Eindelijk weer een keertje de zon! :) Veel succes op jullie andere dagen. Knuffel aan Wim.

Laura 2017-02-21 19:54:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.