Weer thuis

Nederland, Kampen

Gisteravond nog lang buiten gezeten en naar de schepen gekeken en om 5:15 begon de veerpont waar ons balkon op uitkeek weer te varen (eerst nog in de regen) en zaten wij alweer eerste rang. T was een erg warme nacht dus waren we alweer vroeg op. Rustig naar de schepen en de zonsopkomst gekeken. Lekker onder de douche, koffers inpakken en naar beneden voor het ontbijt. Daarna de auto ingepakt en toen was t toch écht tijd om richting huis te gaan. De navigatie stuurde ons weer gezellig binnendoor en we hadden een leuke rit. Bij de Duitse supermarkt nog wat boodschappen gedaan en de rit vervolgd. Het laatste stuk vanaf Arnhem wel via de snelweg en tegen het eind van de middag waren we thuis.
Koffers uitpakken, wassen, post doornemen, planten water geven....

We kijken terug op een zeer geslaagde reis; we hebben veel ondernomen, veel gezien en zijn weer gezond en wel thuisgekomen.

Bedankt voor het "meereizen" en meelezen, heel erg leuk! Bedankt ook voor de reacties via Polarsteps, Pindat, WhatsApp, Wordfeud of waar dan ook, dat vonden we erg leuk!
Groetjes, Johann en Annemarie

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

weer op honk met boordevol indrukken natuurlijk.nou wij ook hoor door de mooie verslagen en bijzonder mooie foto s, van mooie plekken. was leuk om er op deze manier iets van mee te kunnen maken. nu lekker nagenieten.

nico 2023-07-12 21:34:33

Fijn dat wij als lezer van jullie prachtige verslagen hebben mogen meegenieten van zoveel moois!! Bedankt, en blijf zelf ook genieten van de mooie herinneringen!

Rob 2023-07-12 21:36:36

Fijn, dat jullie weer veilig thuis zijn en lekker hebben genoten van jullie vakantiereis. Maar nu eerst even opruimen en dan lekker na genieten van deze mooie reis. Het was fijn, dat wij , via de email, mee konden genieten met jullie. Een fijne dag samen en allebei de hartelijke groeten, Marion

Marion 2023-07-13 09:50:52
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.