Boppard en verjaardagstaart

Duitsland, Boppard

Vanmorgen alweer vroeg wakker en om half 6 op het balkon en cadeautjes uitpakken want Johann is jarig.

Daarna rustig opgestart en rond 8 uur vertrokken we richting Boppard. Niet heel ver hier vandaan als je met de veerpont over gaat maar we waren vroeg dus besloten we via Koblenz te gaan en niet met de pont over. In Boppard bij de konditorei op het marktplein koffie gedronken en voor de feestelijke gelegenheid mét gebak. Ondanks mijn "slik-gedoe" wilde ik toch ook een gebakje en lukte het om een paar hapjes naar binnen te werken.
In Boppard wat rondgewandeld, de St. Severus basiliek bezocht (die overigens erg tegenviel, van buiten mooier dan van binnen), een aantal Romeinse overblijfselen bekeken en langs de kade gewandeld waar hordes toeristen zich laten verleiden voor een reisje op de Rijn.
Daarna weer terug naar de auto en aan de rit gegaan. Ergens onderweg zagen we een bord met "Loreleyblick" dus maar weer gevolgd om te kijken waar we uit zouden komen. Gisteren stonden we op de Loreley, deze keer kwamen we recht ertegenover uit. Weer prachtig uitzicht op de omgeving. Toen hadden we onze buik wel vol van de Loreley en besloen naar Oberwesel te gaan, dat dorpje stond ook nog op mijn verlanglijstje. Oberwesel viel erg tegen het was er heel druk met auto's maar al die mensen zaten waarschijnlijk op een boot want in het dorp was geen mens te bekennen. We zochten een terrasje maar de plaatselijke kroeg had 1,5 tafel en de rest was gesloten dus rechtsomkeert naar de auto en naar Sankt Goar waar we wel gezellige terassen aan het water hadden gezien. Daar dus neergestreken voor een lekker witbiertje. Omdat we morgen op tijd richting Tsjechië willen vertrekken besloten we nu vast boodschappen te halen, dan hoeft dat morgen onderweg niet meer. Ergens bij het invullen van de bestemming had ik blijkbaar iets fout gedaan dus want we dwaalden enorm af, kwamen door de kleinste dorpjes en een winkel zagen we nergens. Uiteindelijk op nieuw gezocht en toen kwamen we in een leuk stadje terecht waar meerdere supermarkten waren én we ook vast konden tanken. Daarna terug naar het appartement en lekker op het balkon gezeten.
Straks vast e.e.a. inpakken zodat we morgen vroeg kunnen rijden, een goede 500 km voor de boeg voordat we in Pilsen zijn.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Weer zo'n prachtige dag! Voor morgen: goede reis naar het volgende mooie oord!

Rob 2023-06-26 19:55:41

gefeliciteerd Johann en Annemarie met.

nico 2023-06-26 20:10:26

Van Harte Gefeliciteerd Johann en Annemarie! En voor morgen een goede reis gewenst.

Marijke 2023-06-26 22:49:18

Heerlijk, dat jullie zo genieten. Ook voor morgen wens ik jullie een mooie en fijne dag. Hartelijke groeten en goede en fijne reis, Marion

Marion de Mooi 2023-06-27 09:19:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.