Laatste dagje Wroclaw

Polen, Wrocław

Vandaag alweer de laatste dag in Wroclaw, de tijd vliegt....
Er stonden nog wel een paar dingen op ons verlanglijstje en we hebben ons weer goed vermaakt. Eerst de dag maar weer gestart met koffie en gebak. Het was even zoeken want het lijkt alsof alle Polen op zondag massaal met familie en vrienden uitgebreid gaan brunchen maar uiteindelijk vonden we een plekje ☕️🍰.
Daarna lekker door de stad gelopen en over de Tumski brug gewandeld voor een bezoek aan Kathedral Island. Omdat er een dienst was in de grote kathedraal, besloten we daar 's middags nog een keer naar toe gaan om binnen te kunnen kijken en zijn we eerst richting Pomnik Anonimo-
wego Przechodnia we Wroctawiu (de anonieme voorbijgangers) gegaan om daar foto's te maken, een erg bijzonder kunstwerk dat we beiden erg mooi vonden. Ook het ossolineum (een openbare tuin) bezocht maar dat viel nogal tegen want de buxusmot had flink huisgehouden dus was t een trieste aanblik. Verder heerlijk allerlei straatjes doorgeslenterd, rond gekeken en nog een aantal kabouters gefotografeerd.
Moe van het lopen zochten we eind van de middag een gezellig barretje op buiten t centrum. De prijzen waren daar de helft van wat ze hartje centrum vragen en we zaten er heerlijk. Nu in t appartement en een beetje inpakken, dat scheelt morgen weer. Morgen gaan we richting Brno, niet veel kilometers maar al met al toch een rit van zo'n 4 uur volgens de routeplanner. We willen graag een tussenstop maken bij de Punkva grotten, geen idee of er nog kaartjes te krijgen zijn, we gaan t beleven en zo niet rijden we verder richting ons nieuwe onderkomen voor de komende dagen.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat een mooie beelden van deze dag van jullie! Prachtige gebouwen en mooie en leuke beelden. Lekker uitrusten en morgen weer een mooie dag!

Rob 2023-07-02 21:33:37

Goede morgen. Fijn, dat jullie zo genieten. Leuke en mooie beeldjes daar. Lijkt me een mooi stadje, dat Wroclaw. Morgen een goede reis naar Brno, hopelijk hebben jullie dan weer mooi weer. Lieve groetjes, Marion

Marion de Mooij 2023-07-03 07:56:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.