Hoi An is een oud stadje in het midden van Vietnam. Ons hotel is top met een heerlijk zwembad erbij waar we lekker kunnen afkoelen van de warmte en een ochtend, middag en avondduik kunnen nemen. Op 5 minuten fietsen ligt een leuk restaurantje aan het water waar we eten en Lassi drinken, een soort smoothie van yoghurt en ananas of ander fruit. Het kleine dorpje bij ons hotel is trouwens ook super leuk, we zijn er rondgefietst en hebben wat gegeten. Hele schattige huisjes en een mooie rivier tussen de palmbomen. Het hotel ligt niet heel ver van het stadje Hoi An af dus we zijn er de dag na aankomst meteen heen gegaan. Wat is Hoi An een leuk en karakteristiek stadje zeg! Overal gele huisjes en lampionnen in elke kleur hangen in de straten. Ik werd er gewoon vrolijk van. Ook allerlei tempels in het stadje en het ligt aan het water. Echt een heel schattig plekje!
Op 5 minuten fietsen ligt ook het strand, dus daar hebben we ook een dagje een beetje liggen lezen. Een heel mooi strand met veel palmbomen en uitzicht op eilandjes. Daar ook nog het Bamh Mi broodje, die Frans/Vietnamese, gegeten tussen door, zo lekker!
Op de laatste dag lekker bij het zwembad geluierd en in de avond Hoi An in het donker bekeken met alle lampionnetjes!
De omgeving hier was heel leuk, het hotel was top en Hoi An was een prachtig stadje.
Morgen weer voor 3 euro in een hostel slapen (deze was maar 8 euro inclusief zwembad, lekker ontbijt, fietsen en een gratis shuttle busje naar de stad) dus we wisselen lekker af haha.
Geschreven door Nathalie