Van Boquete naar David en terug naar Panama City

Panama, Boquete

In de ochtend is het heerlijk zonnig in Boquete. We gaan vanavond de nachtbus naar Panama City nemen die vanuit David vertrekt.
Overdag brengen we nog wat tijd door in Boquete voordat we naar de stad David reizen. We hebben nog spierpijn van gisteren, dus we lopen maar een klein rondje. Eerst lopen we een stukje omhoog waar we een mooi uitzicht over het dorp hebben. Daarna lopen we nog een rondje door het dorp.
Dan pakken we de bus van Boquete naar David.
In David moeten we nog 2 uur wachten totdat de bus vertrekt. We willen niet te vroeg de bus nemen, want dan komen we midden in de nacht aan in Panama stad.
In David eten we nog wat en nemen daarna de nachtbus naar Panama stad. De bus is echt mega groot (dubbeldekker).
De bus rijdt goed door. Om 3.40 uur komen we al aan op het Albrook busstation in Panama stad. Dat is sneller dan we in gedachten hadden. We blijven nog even op een bankje wachten op het busstation. Er is wifi op het station dus dan vermaken we ons wel even.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.