Het heeft de hele nacht hard geregend. Als we wakker worden is het wel droog, maar na het ontbijt gaat het weer regenen!
We willen vandaag National Parc Cahuita bekijken, dus we hopen dat het gauw droog wordt.
Een natuurpark bezoeken is op zich een activiteit die nog best goed te doen is met regen, omdat je veel onder de bomen loopt, dus we gaan op pad.
Het is een prachtig park met hele mooie natuur! Je kunt de hele route over een pad lopen met aan de ene kant de zee en het strand en aan de andere kant het natuurpark met vele bomen, planten, bloemen. In het park leven ook wilde dieren.
We spotten we eerst een agouti (goudhaas). Daarna zien we ook wasberen! Later zien we nog een soort wasbeer en een eekhoorn.
Aan het einde van de wandeling door het park horen we in de verte gebrul. We komen dichterbij en spotten een aap die hoog in de bomen zit.
Na de wandeling door het park lopen we via de hoofdweg terug naar het hostel. We koken weer zelf in de keuken van het hostel.
Geschreven door Manuellas.reisverhalen