Hello nature!

Canada, Area A (Kyuquot/Nootka/Sayward)

Na de twee grootste steden op onze roadtrip, duiken we vanaf vandaag de natuur in maar eerst snel langs Walmart voor wat boodschappen en comfortabele campingstoeltjes.
In Coombs stopten we voor een bezoek aan de Old Country Market waar geiten op het dak staan te grazen. Dit bleek echter een overtoeristische trekpleister te zijn en dus werd het een heel kort bezoek. We kochten er enkel wat donuts met mierzoete toppings.
Vervolgens reden we verder naar Little Qualicum Falls Provincial Park om daar een korte wandeling te lopen langs de Lower en Upper Falls. Wat ons opviel aan de watervallen is de helderheid van het rivier. Zelfs op de diepste plaatsen zie je alles op de bodem liggen. Volgens reisgidsen die ik las, is dit typisch voor gletsjerwater. Na anderhalf uurtje rijden en de laatste 4 km langs een grindweg aan 10 km/u, kwamen we aan op Ripple Rock RV Park met zicht op de zee. Er passeerde al meteen een groot cruiseschip uit Alaska voor onze plaats.
Morgen staat één van de highlights van onze reis op de planning, nl. een helikoptervlucht over de Comox Glacier. Nadien rijden we nog door tot Telegraph Cove waar we maandag op tweedaagse kayaktrip vertrekken.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Machtig, prachtig, daar kunde wel wandelen!!!

Luc 2019-09-01 08:16:29

Amai zeg ziet er prachtig uit !!! De helikoptervlucht en het kayakken zal een hele ervaring zijn zou ik persoonlijk niet durven. Veel plezier en wees voorzichtig !!! 👍😘

Edda 2019-09-01 10:51:54

Mooi stuk natuur ,een hele ervaring die helikoptervlucht zou ik ook niet durven 😉

Je mama en Julien 2019-09-01 12:58:57

Wow, de foto's zien er tot nu toe allemaal al geweldig uit! En die kajaktocht en helikoptervlucht beloven nog veel meer! Geniet er daar nog van! Veel groetjes 😘

Laurine 2019-09-02 09:27:40

Ama zo prachtige fotos genie er maar veel van

Myram 2019-09-02 09:41:29
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.