Dag 6, weer een mooie dag

Oostenrijk, Mittelberg

Hoi allemaal,

het duurt wat langer om een verslag van vandaag te doen. Dat is de schuld van David Baldacci, "De lange weg naar genade"!
Een goed boek dus, waar ik bijna mee klaar ben.
Vandaag zouden we wat rustiger aan doen en in de ochtend met de bus naar een streekmarkt gegaan in een dorpje verderop. Allemaal lokale producten maar verder een klein marktje, maar toch. We hebben in een dorpje wat boodschappen gedaan en toen thuis lekker geluncht.
In de middag hebben we weer een ander liftje naar boven genomen en vandaar weer een leuke wandeling gemaakt met weer mooi weer.
Voor jullie misschien saai om te horen , maar we genieten dus enorm. Gisteren-avond en nacht is het wel afgekoeld naar 15 graden, dus het bleef, voor ons, best warm.
Vandaag zowaar een deel van de dag wolken gezien maar 's middags toch ook weer zon en lekkeren warmte.
Zojuist de beide buren ook kennis laten maken met de Gemsen. Dit keer zagen we 2 volwassenen en 1 jonkie.
We hebben eigenlijk geen foto vandaag gemaakt maar de foto die jullie hier zien is een flinke uitvergroting van de foto die we met onze telelens konden maken. Ze zijn dus wel heel ver weg, maar met een verrekijken wel mooi te zien.
Wie weet wat we verder nog meer zien.

Lieve groet aan allemaal!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.