Dag 10

Frankrijk, Les Contamines-Montjoie

Vandaag begon de dag weer lekker dus na het ontbijt en na wat gelezen te hebben och de lunch in de rugzakken gestopt + de thee en de tragngia natuurlijk 😃.
Daarna vertrokken voor een wandeling die uiteindelijk ons tot zo'n 1850m zou brengen via le Pont Romain en verder. Een leuke afwisselende wandeling waarbij we onderweg ook nog een gezin met 2 ezels tegen kwamen. Hoe ze het deden weten we niet precies maar zowel zij als de ezels liepen over stukken waarbij wij al de vraag hadden hoe ze er over zouden komen. Nou zijn die ezels natuurlijk wel wat gewend, maar toch.
Bovenaan begon het er wat somber uit te zien en uiteindelijk hebben we ook wat regen gehad, maar gelukkig duurde het niet lang.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Jammer van de regen, maar wel mooie foto's.

Rian 2017-07-19 21:12:01
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.