Contamines dag 17

Frankrijk, Les Contamines-Montjoie

Vandaag begint als een koude dag met een temperatuur van 7 graden vannacht en nu , 9:30, al 9 graden en bewolkt. De vooruitzichten zijn dat er vanmiddag weer wat regen en onweer kan komen en morgen wordt ook nog niet helemaal geweldig. De kou is nog te doen, maar door de wolken zie je haast niets meer en dan heeft een wandeling ook niet zoveel zin. We zien wel.
Vandaag lekker een stukje met de auto gereden . En lekker warm èn weer een leuke décathlon gezien en natuurlijk bezocht.
Als foto van vandaag heb ik de foto van de thermometer op onze boom toegevoegd met de temperatuur van 10:00.
Voor de rest van de dag is het ook regenachtig gebleven maar omdat het 's avonds even droog was hebben we een wandeling naar het dorp gemaakt. Om 22:00 zou daar Feu d'artifice zijn.
Daar bleken we verrast te worden op een leuk dorpsfeest, maar ook heel mooie plaatjes van de bergen rondom en verse sneeuw. Verder daar genoten van een lekkere Franse crêpe au sucre en een glaasje Kir. Het vuurwerk bleek erg indrukwekkend, al was het jammer dat we vanwege de regen moesten kijken onder een paraplu.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Wat een gezellige foto's van het dorpsfeest. Mooie plaatjes inderdaad van de bergen. Lekker een echte Franse crêpe :)

Edwin en Caroline 2016-07-15 20:02:21
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.