Packed and ready to go.....

België, Assenede

En dan is het zover, vakantie....
Normaal tellen we de dagen af, maar nu had ons vertrek nog wat voeten in de aarde, (en een voet in de tape😖)
Ook bij het inpakken, moesten we overgaan op plan B. Omdat de riembevestiging van onze nieuwe backpack scheurde. Ja, waarschijnlijk toch een onderbroekje teveel ingepakt. Dus, alsnog een lompe koffer mee. Hoe dat verder afloopt, zal ongetwijfeld nog volgen. Het motto van de dag is dan ook, als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat. Met een diepe zucht😫

Maar goed, de kids hebben de schoolpoort voor dit schooljaar, achter zich dicht getrokken. Al had Kjenno dat in zijn hoofd vorige week al gedaan. Examens, studeren, huiswerk, hij was er klaar mee. En dan Thimo, afscheid van de lagere school, hij keek er enorm naar uit. Maar er is ook het besef, dat zelfs met Facebook en Whatsapp, vriendschappen zullen veranderen. Ondanks dat, is Thimo een half uur later, al volledig in vakantie stemming. 👨‍🎓👏

Ondertussen zijn we Antwerpen (wat synoniem staat voor file) gepasseerd. Het is best een prestatie als je van de 50km rijden, 23km file rijdt. 3 files samengesmolten (waarschijnlijk door het zonnetje) tot een 23 km lange monsterfile, ook dat mag de pret niet drukken. 🚗🚗🚗 De grens met België en Nederland ligt al een tijdje achter ons. En we gaan zo eerst een hapje eten in Keulen. En aan het geknor van onze buikjes te horen, zijn die daarmee akkoord.

Zo, Wim heeft een half schaap binnen en ook de rest van ons heeft lekker gegeten, met andere woorden, het heeft gesmaakt. 🍣🍤🍧
Laatste stuk van Keulen naar Frankfurt verliep lekker soepel, oftewel file-vrij. Ingecheckt in ons hotel en nu lekker slapen. Met in ons achterhoofd, dat het zeker 42 uur zal duren, voordat we weer in een bed kunnen kruipen. Dus genieten van onze nachtrust, is de boodschap.

Voor nu Welterusten.
En voor morgen duimen voor een veilige vlucht.🤞🤞🤞🤞

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.