Naar Watchipa

Peru, Lima Metropolitan Area

Vandaag werden we opgehaald door Pally de neef van Rosa, een zoon van haar broer. Hij bracht ons naar zijn broer Willy die met zijn vrouw Lesly en zoons Angelo en Brian in Watchipa wonen. Daar werden we heel hartelijk ontvangen en vooral moesten we eten en drinken. We kregen een bord vol met ceviche, zoete aardappel, mais en nog een soort geroosterde mais. Voor mij veel te veel maar had flink mijn best gedaan maar moest het toch op een gegeven moment opgeven. Maar ……….. toen kwam het volgende bord met eten, kip met rijst, toch daar ook maar wat van gegeten want anders staat het zo onbeleefd. We hebben gezellig zitten kletsen en foto’s gekeken van elkaar. Zij waren zeer geïnteresseerd in Nederland en wij natuurlijk in Peru. Gelukkig kon Rosa tolk spelen want niemand sprak er Engels alleen Delfh, de zoon van de zuster van Lesly die Lola heet. Zij had geholpen met koken. Na het eten zijn we een stukje gaan wandelen door het plaatsje en kwamen terecht in het park wat een hele gezellige sfeer hing. Hele gezinnen zaten daar en de kinderen konden van alles huren om mee te spelen. Teruggekomen kwam er koffie en thee op tafel en broodjes ham. Nou die heb ik dus maar overgeslagen, ik plof nog een keer.💥 Zo rond kwart voor 9 waren we thuis, was echt een leuke dag om met gewone lokale Peruanen door te brengen.

Geschreven door

Al 10 reacties bij dit reisverslag

Oh dat was zeker een leuke dag, komt vast omdat het rokjesdag was wahaha wat een lieve gastvrije mensen en kijk Rosa genieten 🤗 dat is een mooie herinnering voor haar en wat grappig dat ze allemaal met GJ op de foto willen 😄 nou plofkippie je hebt je best gedaan met eten hihi hoop dat je lekker geslapen hebt en dat je er geen last van had.

Hanneke 2024-03-11 07:46:41

Heerlijke relaxte dag met de familie van Rosa, wel wat veel eten maar ziet er lekker uit!😋 Geniet nog maar van jullie laatste dagen!

Hanneke D 2024-03-11 09:05:12

Kilo-tje erbij?? Willy lijkt op Hilmar

Ben 2024-03-11 09:40:33

Wat een leuke familie .Ze hebben wel hun best gedaan met koken .Heel gezellig ..

Ria 2024-03-11 10:19:44

Wat een gezelligheid met super mensen en de gastvrijheid, geweldig hoor. Een fijne ontspannen dag, en zo schattig het hondje door het luikje. En het park vol met mensen was mooie afsluiting. Groetjes Marja

Marja 2024-03-11 10:40:57

Echt een familiedag en daar hoort ( veel) eten bij….. gebruikelijk in die , en ook andere, culturen. Leuke, hartelijke mensen zijn dat. Gertjan steekt weer boven alles uit!!

Lienke 2024-03-11 10:59:22

Zeker n leuke dag, gezellig met familie van Rosa, maar wat n eten, pfff, wel lekker. En n mooi gezellig park

Anita 2024-03-11 12:16:26

Reactie van Sandra Hoi, Geweldig leuk al die verhalen te lezen over jullie belevenissen....en al dat eten !!!! Pfff... gelukkig dat jullie ook veel in beweging zijn ! En dan zit het er bijna op ! Geniet nog even ! Goede reis terug !

hermas.avonturen 2024-03-11 14:47:22

Super leuk!

Wendy 2024-03-11 17:37:52

Wat geweldig dat jullie dit allemaal mee kunnen maken ( en wij ook) ! Dit zijn herinneringen die jullie nooit meer vergeten! Geniet er van!

Wat gewed kunnen maken! Dit zijn herinneringen die jullie nooit meer vergeten! Geniet er van! 2024-03-12 21:54:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.