Vliegen naar het Amazone gebied

Peru, Cusco

Eindelijk hier de verslagen van de afgelopen dagen.
Wij leven dus nog! ☺️

Gisterenavond hebben we onze koffers moeten herpakken. We mogen slechts 1 stuks bagage meenemen de Amazone in. Om exact 7.45 uur kwam de taxi voorrijden. We werden uitgezwaaid door de eigenaren van het hotel en kregen nog een lama sleutelhanger van ze.
Bij het vliegveld aangekomen, slecht 15 minuten rijden zagen we een grote groep militairen, politie en ME staan. Het leek een soort van ceremonie, er werd gezongen en de vlag gehesen.
Op het vliegveld, waar we natuurlijk veel te vroeg waren, hebben we lekker zitten lezen. Ons vliegtuig naar Puerto Maldonado vertrok om 10.05 uur. Daar werden we opgewacht door Paul en moesten we een stukje lopen omdat het hele vliegveld hermetisch was afgesloten. In de stad met 100.000 inwoners werd er flink gedemonstreerd, zowel lopend als met brommers.op het hoofdkantoor waar we de rest van ons niet nodige bagage brachten, hebben we ons snel omgekleed in korte broek, het is hier echt tropisch. Frappant hoe mijn benen gelijk zijn hersteld zeg, gelukkig maar want er staat de komende dagen heel wat op het programma. Na 1 1/2 uur met de auto kwamen we bij de Tambopata rivier en stapten we op de brood waar we ook lunch kregen, een soort rijst met vis en kip in bananenbladeren. Na nog eens een uur varen kwamen we bij de lodge, Inotawa waar we zo’n 10 minuten naar toe moesten lopen over houten planken. Daar werden we hartelijk ontvangen door de uitbaatster, Shanty. Een heel druk type maar dat is niet zo verwonderlijk omdat wij de eerste gasten sinds lange tijd waren en zij al die tijd alleen met haar hond was.
Na de rondleiding gingen we naar onze kamer. Er was dus idd geen WiFi en alleen elektra tussen 18 en 21 uur. Om 18 uur gingen we een wandeling maken van een uur en toen we terug kwamen stond het avondeten op ons te wachten. We hebben mooie ara’s gezien en rode apen. We moesten wel laarzen aan want er loopt en slingert van alles in de jungle rond. Ook heel veel muggen omdat dit het regenseizoen is.
Helaas was ik na 3 kwartier weer terug want kreeg in het donker in de jungle een koliek aanval en moest daar wat achterlaten en geen papier. Gelukkig wel veel bladeren☺️ Ik was zo beroerd dat we terug zijn gegaan en GJ is toen weer met de gids verder gegaan.
Heb geen diner genomen maar bleef op bed. Shanty kwam nog wel een speciale thee brengen en 2 bananen, wel lief van haar.

Geschreven door

Al 7 reacties bij dit reisverslag

Leuk om jullie reis weer verder te kunnen volgen. Maar wel weer pech, zijn de benen goed beginnen de darmen roet in t eten te gooien

Anita 2023-01-14 08:28:37

Fijn om weer wat te horen van jullie. Jammer van je darmen. Weet hoe jij je voelde. Hoehoe. Maar een prachtige kamer. Top.

Thea 2023-01-14 10:00:13

JeeJ we kunnen weer verder🥳 en dan begint het volgende drama voor jou 🙈 hou vol meis ik zal aan je denken hoor als veel bladeren zie 😜

Hanneke 2023-01-14 10:26:44

Pff wat een ellende allemaal.. niet echt relaxed zo, maar goed dat het/ de natuur wel waanzinnig mooi is . En.. elk nadeel heb… (scheelt een paar vakantie kilo’s 🤪)🍀

Iris 2023-01-14 11:12:00

Met al dat speciale eten verbaast het me niks dat je darmen van slag zijn. En dan midden in de jungle…. Pfff, wat een verhaal! Hoop dat je snel weer opknapt. Mooie foto’s trouwens

Lienke 2023-01-14 11:56:50

Jemig het gaat niet allemaal slag of stoot zeg, Het is een prachtig land maar nu met al die demonstranten niet echt prettig. En nu met je darmen (weet ik alles van)ik heb nu altijd een pakje zakdoekjes bij mij, niet voor mijn neus maar voor andere kwaaltjes, en als ik jou was zou ik niet alles zomaar alles eten(darmen zijn aan het protesteren.😱😱

Marja 2023-01-14 15:17:33

Wat balen dat je een koliek aanval had. Hopelijk blijft het hierbij. Mooie foto's weer.

Martha 2023-01-14 15:53:40
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.