Voorbereiding 4 dagen erop uit

Peru, Barranco

Vandaag heb ik het maar eens even rustig aan gedaan. Koffertje inpakken voor de komende 4 dagen en verder de grote koffer zover als mogelijk want komen zondag pas laat thuis en de volgende dag vliegen we weer naar huis. Vast alle prullen/vuilnisbakken geleegd en de boel en beetje schoongemaakt. GJ is alleen op pad, een ruïne en een museum staat op zijn programma. Ik heb wel genoeg gezien hier. Er komt vandaag ook iemand die de benodigde papieren en tickets bij zich heeft voor de komende 4 dagen dus er moet toch iemand thuis zijn nietwaar🤪 GJ kwam om 4 uur weer terug en om 6 uur ging de bel en kwam er een koerier met de benodigde papieren.
Denk dat het nog een heel mooi gedeelte gaat worden, boottocht en niet te vergeten een 6 of 8 persoons vliegtuigje. Vanuit dat vliegtuig kun je dan tekeningen zien die in de rotsen zijn uitgehouwen, dit is dus alleen van bovenaf te zien. Ben benieuwd, best spannend en ook wel een beetje eng.
Ook gaan we waarschijnlijk mooie vogels en misschien pinguïns en dolfijnen zien.
We slapen op 3 verschillende locaties waarvan 2 met zwembad dus dat is ook weleens lekker. Het enige zwembad dat we gezien hebben was dat thermale bad.
Morgen weer vroeg op, 6.50 uur worden we opgepikt.
Wordt dus weer vervolgd ✋ Geen foto’s vandaag maar dat wordt vast de komende dagen wel weer ingehaald.

Geschreven door

Al 8 reacties bij dit reisverslag

Nou spannend de komende dagen. Ja, zeker wel spannen in zo n klein vliegtuigje….maar het uitzicht zal heel mooi zijn lijkt me.

Lienke 2023-01-19 13:06:42

He pap en mam, we zijn heel benieuwd naar jullie ervaringen de komende dagen. Geniet ervan. Xxx van ons vieren.

Wendy 2023-01-19 13:51:30

Spannend weer de komende dagen. Lijkt me wel geweldig. Wat een pracht afsluiting. Nog lekker genieten.

Thea 2023-01-19 15:35:25

Spannend nog even, de laatste dagen. Maar je begint er lekker uitgerust aan, dus dat wordt genieten

Anita 2023-01-19 15:42:55

De laatste dagen zullen zeker een mooie afsluiting zijn van jullie enerverende vakantie. We zijn erg benieuwd en kijken uit naar je blogje.

Nellebel 2023-01-19 16:02:38

Spannend weer de komende dagen maar ook weer een uitdaging om weer mooie dingen te zien en als afsluiting . Ga er van genieten het was een geweldige reis voor jullie .

Mary 2023-01-19 16:04:18

Nog een mooie tocht staat jullie te wachten . Super veel plezier en mooie foto’s levert dit vast op.

Yvonne 2023-01-19 18:04:29

Nou lest best, nog even genieten en spannend in die kleine 🛬🛫tuigjes Nog 3 dagen.

Marja 2023-01-19 18:47:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.