Naar het Amazone gebied

Peru, Concepción

Na een onrustige nacht doordat het bed afmetingen had voor Peruaanse mensen stonden we om half 8 op. Koffertjes weer inpakken en naar beneden om in de prachtige binnentuin te ontbijten. De kolibri’s vlogen in het rond, een waar paradijs. Zijn nog even heel langzaam naar het kerkje gelopen maar voelde of we de hele stad hadden doorgelopen. Gelukkig maar 1 dag nu want vandaag dus naar de Amazone. Om half 11 werden we door de taxi opgehaald en Henri blijft 4 dagen bij ons.
Vervolgens reden we naar Apata, geboorteplaats van Rosa om even haar nicht, Fedecolina, gedag te zeggen. Later gaan we nog echt bij haar langs. De weg slingerde weer door het Andes gebergte tot we in Tarma kwamen, dit ligt geheel omsloten door bergen. Hier is de overgang van Andes naar Amazone. Uiteindelijk kwamen in Chanchamayo. Rosa had een mooi hotel, Avero, in gedachte met vooral grote bedden en dat is gelukt. Na even onze spullen te hebben weggezet zijn we gaan lunchen bij Shambari op advies van de receptioniste. Heerlijk gegeten daar. Daarna door gereden naar koffiebranderij/likeurproeverij en gelijk maar wat likeurtjes ingeslagen. Rosa wilde ons nog graag het uitzichtpunt laten zien en zo gingen we op weg over een smal kasseienpad naar boven. Daar hadden we een prachtig uitzicht over de stad. Moe maar voldaan stapten we om 19 uur onze kamer binnen en kon een ieder doen waar hij/ zij zin in had.

Geschreven door

Al 9 reacties bij dit reisverslag

Prachtige uitzichten weer.

Yvonne 2024-02-24 07:24:21

Even van een paar dagen gelezen. Prachtig die binnentuin. Lijkt me heerlijk om daar te ontbijten. Natuurlijk nog even een proeverijen. Lekker, hoor.

Martha 2024-02-24 09:05:17

Inderdaad net een paradijs en beter bed dan voorheen. Geniet van alles

Anna Marie van Roode 2024-02-24 10:24:51

Prachtig weer en vooral die binnentuin Geniet ervan

Mary 2024-02-24 10:41:03

Wat een prachtige plek om te ontbijten in de Bloementuin, en dan onderweg wat een uitzicht. Maar even onderons 😅😂mag je de likeur wel allemaal mee naar Nederland nemen??? of drinken jullie die eerst nog op🤪🤪 Groetjes Marja

Marja 2024-02-24 11:07:04

Wat een bloemenpracht aan de kant van de weg. En een likeurtje past wel in de koffer toch? Ik wil niet weten wat erin dat opengebroken broodje zit, laat dat maar liggen 🙈

Nellebel 2024-02-24 11:15:27

Stukjes vlees worden kleiner? Hotelbed groter !!!!

Ben 2024-02-24 11:24:12

Jeetje het lijkt wel of je een vogelnestje aan het opvreten bent 😬 ik geloof dat ik maar gewoon van je foto’s moet genieten, denk niet dat ik hier ooit kom😅🤣

Hanneke 2024-02-24 11:36:52

Wat mooi allemaal Dit was wel een mooi bed lust je wel likeur .Wat vermoeiend allemaal.

Ria 2024-02-24 20:38:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.