Zo dan nu weer eens een blog. Seizoen voorbij, lang geweest en voortdurend nog zomerse temperaturen gehad tot 25,26 graden en veel zon
Half september weekje naar NLgereden en op EuroParcs Moerdijk gelogeerd. Familie en werk gecombineerd en vervolgens weer teruggereden. Het lijkt steeds verder te zijn, maar dat zal met de leeftijd te maken hebben.
Vorige week met de AVEis de HSL van Spanje naar Madrid geweest. Geweldig! 300 km per uur en 2,5 uur later mudden in Madrid
We hadden een prima appartementje helaas moesten we daarvoor wel 100 traptreden op. Het was het meer dan waard. Veel musea gezien, uitgemaakt dat wij ongeschikt voor de kunsten in hetPrado zijn. Het la Reine museum daarentegen geweldig, fantastisch parken en architectuur teveel om op te noemen. En zeg dat je 65+ bent en je mag gratis overal binnen of krijgt 50% korting. Ondanks dat raakten we verzeild in een demonstratie van duizenden ontevreden ouderen, die een hoger pensioen wensen.
Vandaag is hier het noodweer los gebarsten. Het zwembad loopt over, de oprijlaan niet te rijden. Tv valt steeds uit vanwege enorme onweersbuien, maar binnen is het droog.
Nu staat er nog een dag of 2 retraites op het programma in een klein klooster hier niet ver vandaan.
We keep You posted.
Geschreven door Femkes.wereldreis