Door de insectenbeet aardig ziek geweest. Allergische reactie, koorts knie pijn en jeuk en 3 x zo dik als normaal. Nu gelukkig weer ok. Dan schrijven we weer.
Samen met Edmond de sportschool bezocht, leuk dat daar weer een beetje tijd voor is nu. De gasten redden zich prima dus dat geeft een goed gevoel. Terug naar de sportschool. Klein, soms wat krakkemikkig, maar de eigenaresse Gerda( oorspronkelijk uit Rotterdam) maakt veel goed. Zij was professioneel in haar sport , ooit, zie de foto’s van toen en nu Haha.
Vandaag zeer warm en Edmond veel aan het tobben met zijn fluctuerende suikers.
We gaan er maar weer streng tegenaan moeilijk om iemand uit zijn zeer geconditioneerde leefwijze te halen, maar blijven proberen en hopen op verbeteringen, die ....hij vooral zelf moet naleven. Morgen naar de dokter voor weer meer adviezen, helaas was zij vandaag niet aanwezig.
Goede voornemens als: sportschool, fietsen tennissen we gaan ervoor!
Femke
Geschreven door Femkes.wereldreis