De vriendelijke vrouw die ons een bed en ontbijt heeft aangeboden zwaait ons uit.
We vertrekken meteen richting Kluisberg (Ahja, aangezien we niet over de kwaremont kunnen) om een stuk Vlaamse Ardennen aan te doen vandaag.
We nemen deze volledig off road zelfde parcours waar ik voorheen dit jaar met Jan op blauwe bloempjes jacht was.
Het aantal deelnames aan de ronde weet ik niet precies meer. Maar vandaag zagen we terug namen als Tenbosse, Taaienberg, Steenbeekberg, Muur, Bosberg, Muziekberg,parike berg ,
Kanarieberg, Knokteberg hogenberg, keitsemberg
Al dan niet in volgorde zoals ik ze opsom onder onze wielen voorbij passeren. Rond de middag waren we in Zegelsem waar een bankje met mooi uitzicht ons uitnodigde om wat te eten.
Een moeilijk momentje voor Lander die het toch lastig had Naarmate ik dit verslag aan het schrijven ben en zo de reeks hellingen zie is dit wel normaal voor iemand die niet veel op de fiets zit.
Boven in het muziekbos even aan de praat met een Zwitsers koppel die eveneens de Vlaanderen fietsroute rijdt.
Wel in tegenovergestelde richting.
In Geraardsbergen efkes halt voor een mattetaart alvorens de muur en Bosberg op te rijden
het landschap van de Vlaamse Ardennen laten we stilaan voor wat het is . Als we Tollembeek binnenrijden ( de gemeente waar de grappigste uit de klas woont ) krijgen we een vloeiende overgang naar het Pajottenland . .wat verder zijn we in Gooik . Ne goeie dag gaan zeggen aan de sympathiek Randonneur Joris . Die hier zijn garage runt , en waar we getrakteerd worden op een cola.
Enkele km’s verder is onze overnachtingsplaats waar we eerst nog een frisse geuze degusteren in de buiten cocoon alvorens ons bed in te duiken
Geschreven door Depeet