Voor alles is een eerste keer

Nederland, Tera Cora

Om 7:30 vanmorgen stond de ijverige tuinman al met de bladblazer klaar om ons uit bed te blazen.
Mart vond dit niet zo’n goed idee en stuurde hem weg. Om 8:00 uur weer herrie in de tuin...... Maar dit keer waren het Arnold en Diana die de tuin van het huis naast ons ( waar de Lingbeekjes zaten) aan het snoeien waren.
Daar kunnen we natuurlijk niet boos op worden.
Dan begint het ineens keihard te regenen!! Ze hadden het al opgegeven en het weerbericht hier zit er niet vaak naast.
Het is bewolkt en dus af en toe een flinke bui.
Geen stranddag dus vandaag, dan maar naar Mambo beach boulevard.
De temperatuur is nu nog best lekker en we vermaken ons prima.
Het weer blijft heel de dag zo dus we besluiten naar de bios te gaan!
Fast and the furious Hobbs & Shaw.
We hebben heel de film ( die overigens fantastisch is) zitten rillen van de kou!!
Daar moeten we volgende keer even rekening mee houden, jas en sokken mee naar de bios!
Als we weer buiten komen vinden we het nog steeds koud! De thermometer in de auto geeft 31 graden aan en wij hebben het gewoon koud!!
Na de film even naar huis en dan voor de laatste keer deze vakantie eten bij E Lanternu. Sem zit daar met een omslagdoek van mij om want hij vind het nog steeds niet warm.
Dit is de eerste keer dat we dit weer hebben in al die jaren. Nog nooit hebben we een dag gehad zonder zon.
Maarja voor alles is dus een eerste keer.
Peter ( de man van Bianca) is ook weer terug op het eiland na 2,5 week werken in Duitsland en die komt nog even gezellig bij ons zitten.
Dan zeggen we Bryan vast gedag en beloven dat we snel weer eens komen.
Hopelijk is het weer morgen wat beter en kunnen we nog even naar het strand😊

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.