Dinsdag en woensdag

Nederland, Tera Cora

Daar zijn we weer hoor!!!
Het was twee avonden achter elkaar een beetje laat geworden om nog te schrijven.
Dus nu maar even twee dagen samenvatten.

Dinsdagochtend zijn we op weg naar Kokomo beach als Mart zegt dat het toch wel redelijk bewolkt is.
Misschien toch maar wat anders doen dan strand vandaag.
We rijden naar Willemstad en drinken eerst wat bij Starbucks, dat moet namelijk altijd vinden Sem en ik ๐Ÿ˜€
Het is maar goed dat we niet naar het strand zijn gegaan want er blijkt ergens in de buurt een tropical wave te zijn en dat is bij ons te merken.
Het water bij de handelskade klotst ver over de kade heen, de zee is heel onstuimig.
We lopen over de pontjesbrug en het is een hilarisch gezicht!! De hele menigte lijkt uit een clip van de snollebollekes te komen want we gaan met zn alle van links naar rechts๐Ÿ˜‚
We kopen een stoer armbandje voor sem en snuffelen nog wat in de ronde markt rond en dan gaan we lunchen bij de Gouveneur.
Wederom een heerlijke pokebowl op ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป
S’avonds zitten we lekker met de Lingbeekjes op de porch te kletsen en te drinken en dan is het bedtijd.

Woensdagochtend is minder lekker wakker worden.
Mart had deze week een vochtblaasje onder zijn voet en die is stuk gegaan en waarschijnlijk is er vuil ingekomen.
Helemaal rood en dik voetje als gevolg.
Dus dokter Janga maar weer gebeld en we kunnen tussen kwart voor 3 en 3 uur terecht.
Er stond Blue bay op de planning maar dat gaan we maar niet doen en blijven bij de villa.
Na het middageten vertrekken we naar Tera Cora en al snel word Mart binnen geroepen. We zijn verbaasd.... hoe kan het ineens zo snel gaan hier???? Maar we worden meteen gerustgesteld, dit is alleen wegen en bloeddruk meten.
Dus terug de wachtkamer in.
Na een uurtje ongeveer zijn we aan de beurt, voor Curaçaose begrippen is dat best snel ๐Ÿ˜€
Mart krijgt een zalf en antibiotica mee voor een week. Hij mag gelukkig gewoon zwemmen met de pleisters die hij ook mee krijgt.
Het pand naast de dokter is de Botika ( apotheek/ drogist) en daar kunnen we de spullen ophalen.
Omdat Mart niet heeft gehuild bij de dokter ๐Ÿ˜‰ besluit Sem dat hij een ijsje verdiend heeft bij het Zuikertuintje.
Dat er daar heeeeeel toevallig ook een speelgoedwinkel is heeft daar natuurlijk niets mee te maken.
S’avonds gaan we naar de Lingbeekjes voor een emotionele rollercoaster spelletjesavond๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚
We spelen Phase 10 en dat gaat bij iedereen van: wat een fantastisch spel!!! Naar pppffffff wat een kutspel joh.
Weer veel te laat naar huis gegaan natuurlijk Maarja joh we hebben tenslotte vakantie ๐Ÿ˜€๐Ÿ˜€

Nu is het ochtend en zit ik met een bakje koffie voor mn neus deze blog te schrijven. We gaan vandaag naar Blue bay en als het vanavond niet te laat word dan schrijf ik daar vanavond weer een stukje over๐Ÿ˜€
Fijne dag allemaal ๐Ÿ˜˜๐Ÿ˜˜

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Jullie ook een fijne dag en beterschap voor martin ๐Ÿ˜˜

Ciska 2019-08-08 21:53:19
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.