Playa Lagun

Nederland, Tera Cora

Een nieuwe dag is aangebroken op villapark de Fontein.
Het weer is heerlijk, er staat een lekker windje dus dat maakt het lekker aangenaam.
De Lingbeekjes gaan op pad naar Willemstad en de Jonkertjes gaan naar Playa Lagun.
Een klein rustig strandje in een prachtige baai!
Als je een trap opgaat kom je bij een klein restaurantje en daar wemelt hiervan de leguanen. Sem ontpopt zich als een soort Freek Vonk en aait de leguanen en voert ze druiven.
We snorkelen en zien een hele rare lange gele vis, blijkt achteraf gewoon een trompetvis te zijn. We dachten een zeldzaam soort te hebben gespot maar dus niet Haha.
Rond drie uur weer terug naar villa om te douchen en dan nog even naar Sambil voor een Fortnite pop ding voor Sem en een fatsoenlijk bakje koffie.
We drinken hier altijd caramelkoffie maar dat is het toch net niet 😬
De gewone koffie is niet te doen hier.
Dan is het alweer tijd om te koken en we verblijven tenslotte op curacao dus wat eet je dan???? Juist erwtensoep en bruine bonensoep natuurlijk!
I know we zijn knettergek maar we hadden er zin an.
Nog even FaceTimen met de Overgaauwtjes en de van de Bergjes want die gaan ook op vakantie en dan chillen met een Amstel bright!
Morgen moeten de Lingbeekjes en Mart vroeg op om de Christoffelberg te gaan beklimmen en Sem en ik gaan kijken wie van ons het langste uit kan slapen.

Bon Tardi!

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Leuke blogs weer Cin!

Sil 2019-08-04 22:30:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.