Vanuit Wroclav vertrokken, en weer terug naar onze routes. Het sanctuarium in Wambiercyce bekeken, en daarna naar Karlov. Op een wandelparking gestaan, lekker (en veel) gegeten. Na het eten kwam er iemand onze camper bekijken en werden we uitgenodigd bij het vuur. Was erg gezellig en veel drank. Uitgenodigd om morgen mee te gaan met een gids, naar de rotsen op de hoogste berg van de Tafelbergen.
Geschreven door Camperreizen