Aan het begin van dit vroege avontuur had ik gezegd dat ik nog niet elke dag een blog maak maar vandaag waag ik het er weer eens aan.
Vanmorgen heb ik Traaie weer achter me gelaten. Sta er nog steeds prima hoor maar na een dag of vier wordt het weer eens tijd voor wat anders. En buiten dat zit er toch ook wel een beetje een plan in deze week. Het was een buitengewoon weekend. Mijn meisie heeft haar minvakantie weer gehad en we hebben er van genoten. Lekker rustig, happie doen en genieten van de schaarse zonmomenten. Die zon was er volop vrijdag en zaterdag maar het was koud, bitter koud. Campert stond wel strategiesch opgesteld, daar konden we dus uit de wind zitten, maar de wind die er onderdoor kwam zorgde toch wel voor ijsklompvoeten. Gelukkig heeft Campert vloerverwarming.
Ergens vannacht is het gaan regenen en dat is vandaag ook niet meer gestopt. Niet dat het met bakken uit de hemel kwam, maar van die regen waarin je in vijf minuten toch gewoon lekker zeiknat bent. En laat ik nou gisteravond mijn stoel en tafel buiten hebben laten staan, dus de morgen begon goed.
Ben vandaag naar een andere oude bekende gereden. Camperplaats de Kleine Geest. In Linden. Ik heb hier vorig jaar ook al eens naar alle tevredenheid gestaan en ook nu is het weer een oase van rust. Wat wel opvalt is dat in tegenstelling tot de caravan bezitters de camperaars toch veel meer bikkels zijn. Was het op de camping in Traaie nog helemaal leeg, is het hier op de camperplaats gewoon redelijk bezet. En als ik de eigenaar moet geloven heeft hij zelf het afgelopen weekend nog mensen weg moeten sturen. Kan natuurlijk ook zijn dat ze gewoon vervelend waren.
Ik heb vandaag iets groter uitgepakt. Luifel een klein stukje uitgedraaid om voor mezelf een soort van rookhok te creëren en om mijn stoel te drogen te zetten ondanks de regen. Want de regen blijft maar regenen. Ik weet dat dat de tijd van het jaar is. Maart roert zijn staart en aprilletje zoet heeft ook nog wel eens een witte hoed. Maar toch. Ik hoop dat beiden niet kloppen dit jaar en dat het langzaam wat warmer gaat worden. Nu moet echt het kacheltje er nog bij en dat kost kapitalen aan gas. Dat begint trouwens een beetje een fobie van mij te worden. Ik was afgelopen vrijdag al bang dat mijn fles leeg zou raken. Geen paniek hoor, heb er nog èèn en ze verkopen het overal. Grappig is dan wel weer dat ik nog steeds op dezelfde fles het hok warm hou.
Ik weet nog niet of ik hier èèn of twee nachtjes blijf staan. Het is best knus hier maar zoals gezegd. Er is een plan voor deze week. Ik moet nog bij de campingwinkel langs om mijn gasfles te wisselen (daar is ie weer) en ik moet nog een schoenenopbergzak kopen. Weet niet precies hoe dat heet. Je kan hem aan de binnenkant van je garagedeur hangen en er zitten allemaal vakjes is om je schoenen in op te bergen. Schoenenopbergzak is zo gek nog niet. Dan ben ik door mijn meisie naar de Duitse bakker gestuurd om brood te halen en aan het einde van de week heb ik een afspraak met een molen in Kinderdijk. Die had aan mij gevraagd of we het eens konden hebben over een of andere rare fietser, wat dan toevallig ook weer een goede vriend, trouwe volger van mij is. De molen maakt zich er zorgen over dat iemand een half uur tegen hem aan staat te praten terwijl hij toch niks terug zegt.
Heellaas heb ik qua foto’s vandaag niet veel meer te bieden dan wat druilerige regenplassen en een briljante foto van mijn meisie en ik.🚐💨
Geschreven door Camperavontuur