Saai 😕

Spanje, Isla Cristina

Voor mijn vrienden en volgers is dit een beetje een saaie dag. Ik heb me vandaag hoofdzakelijk druk gemaakt om de laatste dingetjes in orde te maken. Campert weer reisklaar gemaakt en onderweg. Door mijn keuze van routes, geen snelwegen en geen tolwegen, om bij de volgende stop te komen werd ik toch nog getrakteerd op een route die een stuk door Sevilla gaat. En ik kan melden dat Sevilla Feria-klaar is. Rijden hier normaal al 1000 koetsjes om de toeristen te vermaken dan komen er nu nog 2000 bij die allemaal richting dat feest gaan. Koetsjes en politie maken de dienst uit vandaag en overal waar je rechts dan wel links af wilt slaan wordt dat verhinderd door diezelfde koetsjes en politie. Heb er een kleine twee uur over gedaan om Sevilla te ronden en ook al ben ik wat gewend Dit moet je niet willen. Ze kunnen beter speciale koetsbanen aanleggen.

Ben vandaag verder gegaan richting de kust van Spanje om zo langzaam weer omhoog te gaan.

Had eerst nog de Caminito del Rey van mijn bucketlist willen schrappen maar het blijkt dat je daar van te voren kaartjes voor moet bestellen. En die waren uitverkocht tot 4 mei. Zolang ga ik niet wachten om mijn hoogtevrees te beproeven. Dus hup, naar de kust en op naar de volgende bucketlist punten.

Vanavond hou ik me rustig met wijn en Pepsels. Morgen even naar de zee kijken en bijkomen van de drukke dagen in Sevilla.

Tot morgen.

🚐💨.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Geinig hoor,die koetsjes...maar ze motten natuurlijk niet voor je de weg gaan zitten blokkeren...hoe lang duren die feria's wel niet dan?

Jeweetwel 2023-04-23 21:56:32

Deze feria duurt een week en volgende keer toch maar een tolweggetje pakken met zo'n feria....

Daantje 2023-04-23 22:11:05
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.