Boeda day 2

Oostenrijk, Stockerau

Fons ging gisteren de Pindat schrijven maar was te druk bezig met …

We vertrekken vroeg naar de markthallen. We gaan daar ontbijten. Na wat zoeken vinden we er een bakkerij in. Oké na goed kijken zien we verschijdene. We maken een beslissing maar toch goed oppassen want je hebt ook pasteitjes met lever enzo.

We nemen de metro richting het oude gedeelte van Boedapest dus over de Donau. Ze zijn momenteel met grote renovatie projecten bezig. Delen worden vernieuwd en andere gesloopt. Het is enorm druk en warm en besluiten om terug af te dalen en een hapje te gaan eten.

Als we aan de overkant zijn nemen we de boot en bezoeken Boedapest langs het water. De tocht duurt een klein uurtje en stopt op verschillende plaatsen. We blijven mooi zitten, genieten van het uitzicht en wachten to we terug bij start zijn.


Na de metro en boot (stukje bus hebben we ook al gedaan, hebben een pas voor 24u met openbaar vervoer dus we gaan ervoor) tijd voor de tram. We gaan op zoek naar de Chinese markt. Het is alsof je in een heel ander land bent. Maar gezien we deze ochtend vroeg waren vertrokken zijn we toch te laat voor de markt. Sluit namelijk om 17u.

Terug richting het centrum om een hardrock café t-shirt voor Frauke. Na lang getwijfel besluit ze om te kijken in Wenen. En Fons had ook een missie LEGO. Hij twijfelde welke set en hoeveel heb ik dan nog over om nog eentje te kopen in Wenen.

Dus Fons had gisteren totaal geen tijd om te schrijven. Hij was aan het bouwen.
We verlaten morgen Hongarije

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Zalige foto’s 🤩

Bene! 2024-08-08 09:33:09

Dacht al dat er iets mis was met mijn mail gezien er geen pindat nieuws was 🫣

Marleen 2024-08-08 09:49:37

Mooi

Ma 2024-08-08 16:47:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.