Camping

Duitsland, Dransfeld

Vandaag een klein verhaaltje. Onze kleding voorraad geraakt op dus zijn we op zoek naar een wasserette. Er stond op de plaats aangegeven waar we nu stonden dat er eentje is maar deze is geen selfservice.
De vriendelijke eigenares legt ons uit dat zij wassen, drogen en plooien. Dit maar voor 23€. Nu we geraken aan het einde van onze reis dus het budget wordt ook kleiner en er zijn enkele wasmanden om te doen.

We zoeken verder naar een andere plaats om te staan en vinden een camping met zwembad en wasserette.
Het is een toch van ongeveer 300 km maar doordat we nog inkopen moeten doen en eten en op tijd eens pauze doen we er toch wel zeker 5u over.

Aangekomen wagen de kinderen een plonsje in het buitenzwembad.
Intussen wordt de was gedaan en kunnen we weer verder reizen.

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Hoera, jullie zitten weer in’t vers 😁

Bene! 2023-08-10 08:39:30

We ruiken weer goed om België binnen te komen

Camper.Martess 2023-08-10 10:03:22

😎👍

Marleen 2023-08-10 10:10:38

sebiet was het rondlopen in adamskostuum

Jan 2023-08-10 11:16:05

@Jan wilden anders gaan shoppen.

Camper.Martess 2023-08-10 14:49:55

@Jan wilden anders gaan shoppen.

Camper.Martess 2023-08-10 14:49:55
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.