Om 11u gemerkt dat er in Büren op zaterdag voormiddag markt is. Dus vlug vertrokken want we moesten nog een eindje naar boven wandelen. Het was de grote van de markt in Lichtervelde, dan maar nog naar de winkeltjes rondom geweest. (Blij dat we niet vroeger zijn opgestaan ervoor).
Het is ons nu al een paar keer opgevallen dat in de bakkerijen enorm veel bijen op de taartjes zitten. Zelf doen ze geen moeite om ze weg te jagen. Ze laten ze zitten terwijl je ze zo in de koeltogen ziet proeven van alle gesuikerde taartjes.
Doordat we op weg zijn naar Limburg passeren we ongeveer ook Winterberg. Gekende stad voor skiën, snowboarden en bobsleeën. In de zomer ook voor wandelen, mountainbiken en motorrijden. Voor Maarten gekend voor zijn vroegere baas die hier nu een resort uitbaat. Doordat we ongeveer passeren was dit voor ons een ideale gelegenheid om te stoppen.
We zijn met open armen onthaald door Stefaan en Judith.
We hebben deze avond in het dorp gegeten. Een echt toeristisch dorp met veel heel veel Nederlanders. We kunnen niet meer openlijk onze mening zeggen over alles en iedereen, ze beginnen ons terug te verstaan. 🤭
Geschreven door Camper.Martess