Vandaag half uurtje opgeschoven naar camping dichtbij Abbothsford waar we de camper moeten inleveren. We zijn lekker op tijd en het is nog niet zo warm. Beetje bewolkt maar dat geeft niet. Eerst even lekker bakkie cappuccino gehaald en dan eindigt toch echt onze periode van het reizen met de camper. Eerst inpakken en dan schoonmaken. We zijn er toch wel tijdje mee bezig
Doordat wij altijd met de caravan reizen hoeven we niet vaak koffers te pakken en nemen we ruim mee omdat dat kan. Helaas nu ook teveel meegenomen maar heeft een voordeel dat we niet veel kunnen kopen?
Het reizen met de camper was heel makkelijk en een geweldige ervaring. Ik wil toch onze caravan er niet voor inruilen. Beide heeft zijn voor en nadelen.
Morgen gaan we vanaf 12 uur boarden in de cruise terminal in Vancouver. We varen met de Holland America Line De Noordam naar Alaska. Vijf jaar geleden hebben we met hetzelfde schip een cruise door het Caribisch gebied gevaren en dat was goed bevallen. We gaan het meemaken. Internet is niet zo best op het schip maar zal mijn best doen om jullie op de hoogte te houden.
Geschreven door Broedersopreis