Happy New Year🎆🎇

Verenigde Staten, Santa Fe County

Allereerst wensen we jullie allemaal een heel gelukkig en gezond 2023 toe.
We hebben dit jaar in stijl afgesloten met een klein roadtripje vanmorgen : de Turquoise Trail. Vanuit Eldorado namen we de prachtige weg 41 naar het zuiden. We kwamen bijna niemand tegen! Daarna richting Cedar Crest en toen de scenic byway 14 richting Santa Fe.
Het landschap waar je doorheen gaat is erg mooi, heuvels, bergen met sneeuw en grappige dorpjes.
We zijn in Madrid en Cerillos gestopt om even rond te kijken. Er is veel kleurigs te zien.
Tegen 14.00 uur waren we weer in Santa Fe. Daar hebben we geluncht bij La Boca, een Spaans tapasrestaurant.
Superlekker!👍
Via de Plaza, het grote plein waar vanavond een oudejaarsfeest is, zijn we weer naar de auto gelopen. Om 16.30 uur waren we weer terug. We vieren oud en nieuw in de Airbnb. We hebben nog een heel leuk gesprek gehad met de eigenaresse. Deze Airbnb is goed bevallen. En ook Santa Fe en omgeving zijn erg mooi. Eigenlijk kwamen we nog tijd te kort.🫣
Morgen gaan we weer verder naar het zuiden.
We hebben 5 km gelopen en
216 km gereden
9°🌤☀️

Geschreven door

Al 6 reacties bij dit reisverslag

Ook de beste wensen voor het nieuwe jaar. Het beschilderen van brievenbussen lijkt wel een nieuwe kunstvorm. Een goede reis verder.

Dick 2023-01-01 10:36:54

Leuk om al die kleurige huisjes weer eens te zien. Wij vonden Santa Fe en omgeving ook heel leuk

Marjon 2023-01-01 11:13:46

Een gelukkig en gezond 2023 ! En veel reisplezier in het nieuwe jaar ! Maar dat zal vast wel lukken, deze foto’s zien er weer kleurrijk uit.

Rob en Karin 2023-01-01 11:45:43

Wat een leuke foto,s ,,gewoon genieten,,,,wat een andere wereld🤚🖐

Chris en jeanne 2023-01-01 13:47:20

Wauwww wat leuk! Geniet er maar heerlijk van...😁

Manon 2023-01-01 17:07:01

😊👍

AnJos 2023-01-02 06:04:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.